Театральна студія

o-nas-1Акторська майстерність для дітей - невід'ємний елемент їх дорослішання

Приміряючи на себе в грі ролі, невластиві їм в звичайному житті, малюки вчаться справлятися з труднощами, осягають основи психології та комунікації, знаходять власні шляхи для вираження почуттів і емоцій. А якщо викладання цих важливих дисциплін проводиться справжніми професіоналами своєї справи, навіть найсором'язливіша дитина з легкістю зможе розкріпачитися і знайти власні фарби і інтонації для вираження почуттів і емоцій на сцені.

У Києві школа акторської майстерності, що діє при нашій академії на Оболоні, пропонує відвідування занять учням у віці 4 - 15 років. Викладання проводиться з використанням традиційних і сучасних методик і буде корисно як тим, хто обрав акторську стежину  як шлях для свого подальшого розвитку, так і малюкам, які просто захоплено приміряють на себе ролі і люблять з'являтися на публіці. Завдяки індивідуальному підходу до роботи, нашим педагогам вдається перетворити в справжніх артистів дітей з різними здібностями. Виявити їх приховані таланти і розвинути їх до максимально можливого рівня - ось те, що ми вважаємо першочерговим завданням у своїй роботі.

Грати на сцені - як в житті

Наша дитяча театральна студія це, в першу чергу, клуб за інтересами, де можна цікаво провести час, отримати задоволення від спілкування, навчитися взаємодіяти з навколишнім світом, розвивати фантазію і творчі здібності. Спеціально розроблена навчальна програма дасть можливість захоплено творити на сцені дитині будь-якого віку.

Театральна студія для дітей дозволить:

  • познайомити підростаюче покоління зі світом театрального мистецтва;
  • надати вашому чаду майданчик для вільної творчості і самовираження;
  • в ігровій формі освоїти основи пластики, ораторського мистецтва, хореографії;
  • отримати досвід публічних виступів і взаємодії з однолітками;
  • захопити дитину новими для нього заняттями, здатними благотворно вплинути на подальший вибір життєвого шляху.

Результати від відвідування занять ви обов'язково помітите в самий найближчий час, адже, починаючи осягати таємниці лицедійства, діти отримують необхідну їм в будь-якому віці психологічний захист, істотно поліпшують пам'ять і інтелектуальний розвиток, вчаться ефективно взаємодіяти з навколишнім світом.