Английська для дітей

Английська для дітей

Талант поліглота дарований не всім. Але знання хоча б однієї іноземної мови сьогодні є не просто ознакою гарного тону - необхідністю, що дозволяє не обмежувати себе у свободі спілкування. І чим раніше буде розпочато вивчення, тим легше засвоїться матеріал. Саме тому викладати англійську для дітей сьогодні починають вже в початковій школі. А психологи рекомендують не упускати час і починати освоювати ази іноземної мови в ще більш ранньому віці.

Численні практичні дослідження доводять: чим раніше буде розпочато навчання, тим швидше дитина зрозуміє незнайому для себе інформацію і зможе швидко читати, писати і розмовляти обраною мовою. Більш того, пропоновані нашою академією курси англійської для дітей дозволяють навіть тим, хто поки не зовсім добре освоїв рідну мову, швидко нарощувати словниковий запас і сприймати одержувані знання в досить великих обсягах.

Вчимося граючи: актуальні освітні технології

Розташований на Оболоні центр розвитку "Kinder" орієнтований на роботу зі студентами різного віку. Наші програми дозволяють викладати англійську для малюків вже в ранньому віці, а також дають можливість забезпечити прискорене засвоєння базового матеріалу при вивченні іноземних мов. Уже після перших занять діти отримають досвід проголошення перших фраз на новій для них мові, зуміють складати і розуміти прості речення і синтаксичні конструкції. Графік занять, які проходять в Києві в Оболонському районі, передбачає відвідування академії двічі на тиждень у складі групи. За бажанням батьків можливі також індивідуальні тренінги для всіх вікових категорій учнів. Ми використовуємо у своїй роботі навчальні посібники авторства В. Мещерякової, що випускаються видавництвом OXFORD.

У рамках навчальної програми наші юні студенти отримують:

  1. перші навички засвоєння мови - в формі виконання веселих пісень;
  2. можливість виробити правильну вимову;
  3. досвід фонетичного сприйняття нерідного прислівники;
  4. можливість брати участь в діалогах;
  5. повне уявлення про основні словесних конструкціях, мовних зв'язках, граматиці;
  6. швидке і легке вивчення алфавіту, складів, слів.

 

Процес викладання проходить англійською, що істотно прискорює адаптацію дітей до вивчення іншомовних фонетичних конструкцій. Ми практикуємо індивідуальний підхід в роботі і приділяємо особливу увагу кожному маленькому поліглоту, який відвідує заняття.