Група "Бебі"

Група БебіМолодша група дитячого садка, розташованого в Києві на Оболоні, рада відкрити свої двері для нових відвідувачів. Тут крихіткам у віці від одного до двох років допоможуть в пізнання нових сторінок довкілля. Досвідчені педагоги готові навчити мам і їх підростаючих дітей розуміти бажання один одного, а також ефективно взаємодіяти в досягненні поставлених цілей. Ми допоможемо позбутися від тривог і турбот, навчимо найкориснішим прийомам, що дозволяютьзробити розвиток дитини відповідно до свого віку, підкажемо подальші шляхи, що дозволяють зробити накопичення знань і досвіду приємним і необтяжливим справою.

Наша група дитячого садка (1 - 2 роки) розташована на Оболоні, в комфортабельному дитячому центрі, де створені найбезпечніші умови для пізнання навколишнього світу. Наші фахівці запропонують комплексний підхід до розвитку найважливіших навичок, допоможуть виявити перші творчі здібності, простимулюють прагнення до освоєння нових горизонтів. Часта зміна видів діяльності не дасть занудьгувати навіть маленьким вередунам і перетворить капризуль в веселих і допитливих дітей.

Що ми пропонуємо в рамках програми навчання?

Наші ясла пропонують зручний режим проведення занять - по годині двічі на тиждень під керівництвом захопленого своєю справою і талановитого педагога Олександри Скопич, що спеціалізується саме на впровадженні методик раннього розвитку.Завдяки регулярному відвіданню академії, ваші крихітки навчаться:

  1. весело пританцьовувати в такт музиці або потішкам, освоюючи основи ритміки;
  2. активно пізнавати основні закони навколишньої дійсності;
  3. грати, одночасно стимулюючи свої сенсорні здібності - слух, нюх, дотик, смак;
  4. використовувати навички в області дрібної моторики - за допомогою пальчикових ігор та інших цікавих технік;
  5. використовувати фізичні можливості свого тіла - повзати, долати перешкоди, борсатися в купі різнокольорових кульок, стрибати;
  6. освоювати основи кольору і форми за допомогою методик Кьюізенера і Дьенеша;
  7. формувати початковий словниковий запас, запам'ятовувати звуки, букви і склади за допомогою кубиків Зайцева, карток Домана;
  8. освоювати основи творчості за допомогою ліплення, малювання, аплікації.

З нашими розвиваючими програмами у вашого малюка точно буде щасливе дитинство - просто почніть відвідувати групу і переконайтеся в цьому самі.