Група "Малятко"

Група МаляткоУ віці від двох до трьох років  малята активно пізнають світ, відкриваючи для себе багато яскравих та цікавих речей, вивчають оточення та пробують на слух нові слова. 

Але ж важливо ще і забезпечити правильний фізичний розвиток дитини, а також познайомити її з основами взаємодії з ровесниками. І тут на допомогу батькам приходить перша молодша група нашого дитячого садка, де організації захоплюючого дитячого дозвілля приділяється досить серйозне значення.

Хочете, щоб малюк кожен день з радістю поспішав назустріч новим знанням? Заняття в групі "Малюк" дозволять зробити освітній процес по-справжньому захоплюючим. Адже тут передбачено не тільки розвиток естетичного сприйняття і фізичних можливостей, а й викладання основ англійської мови, а також безлічі інших, не менш корисних предметів.

Заняття на Оболоні в Києві ми проводимо в барвисто оформлених приміщеннях навчального центру, пропонуючи юним Чомучка не залишатися осторонь від найрізноманітніших справ. Деякі заняття проводяться на килимі з м'якими подушечками для кожного малюка. А уроки, що вимагають посидючості  дітки проводять на зручних стільцях. Ми регулярно влаштовуємо зміну видів діяльності, знаходимо час для веселої метушні і корисних пальчикових ігор, розучування пісень і потішок, адже ясельна група формує у малюка перше враження від процесів навчання, і вкрай важливо, щоб цей досвід був позитивним.

Розвиваючі заняття для вашої крихітки.

Організована в розвиваючому центрі Оболоні група в дитячому садку (2-3 роки) спрямована, в першу чергу на формування і закріплення корисних навичок у які відвідують академію дітей. У процесі взаємодії з ними ми забезпечуємо:

  • інтенсивний розвиток інтелектуальних здібностей з використанням сучасних методик і тренінгів;
  • роботу з розвитку мовлення та поповнення словарного запасу з використанням народного фольклору, віршованих творів, пісень;
  • активне посилення сенсорних навиків - з засвоєнням інформації про властивості, формі, кольорах, розмірах предметів та об'єктів;
  • увага до розвитку фізичних даних дитини з урахуванням вікових особливостей;
  • соціалізацію в колективі з засвоєнням основних понять, що допомагають взаємодіяти з однолітками.

У нас ви зможете в повній мірі розкрити таланти свого дитя - просто приходьте та переконайтеся в цьому самі!