Група "Пізнайко"

Група ПізнайкоДітям у віці від 3 до 5 років відвідування дошкільного закладу дає набагато більше, ніж просто спілкування з однолітками. Підготовча група дитячого садка дозволяє малюкам пройти необхідну підготовку перед початком шкільної пори, дає можливість легше адаптуватися до роботи в колективі. А завдяки тому, що на Оболоні в Києві робота з дітьми організована з урахуванням найсучасніших педагогічних здобутків, кожен новий день в нашій академії стане для вашого малюка справжнім святом, наповненим яскравими враженнями та виключно позитивними емоціями.

Хочете, щоб малюк до моменту початку шкільного навчання вже вмів читати, рахувати, знав основи логіки та письма? Розвиваючі заняття в Києві допоможуть йому освоїти необхідний обсяг знань в природному темпі. При цьому дитина буде перебувати в комфортному для неї середовищі. Взаємодія з однолітками допоможе отримати позитивний досвід командної взаємодії та взаємовиручки. А позитивний настрій і впевненість в собі забезпечать їм успішний старт в подальшому житті.

У чому переваги звернення до нас?

Старша група в дитячому саду - великий етап в житті дитини. "Пізнайко" - це освітня програма, що дозволяє забезпечити йому плавний перехід від дошкільного життя до отримання шкільної освіти. Ми прагнемо максимально урізноманітнити процес отримання знань, але при цьому створюємо обстановку, яка буде максимально наближена до умов шкільного класу. Парти, стільці, завдання, які змінюють одне одного предмети і вчителі. Діти отримують тут досвід, який абсолютно необхідний їм в процесі подальшого навчання. А використовувана програма "Дитина в дошкільні роки" не лише рекомендована до використання Міністерством освіти, а й доповнюється в нашому центрі авторськими методиками від педагогічного складу академії.

З нами ваша дитина:

  • опанує основи логіки;
  • навчиться рахувати, вирішувати задачі, аналізувати;
  • покращить свої мовні навички;
  • буде знати граматику, основи аналізу творів;
  • отримає уявлення про ази хореографії та музики;
  • буде розвиватися фізично (зарядка, ЛФК);
  • отримає психологічну підтримку.

В рамках програми "Пізнайко" ми допомагаємо направити розвиток власних здібностей дитини в потрібне русло, вчимо її творчо застосовувати отримані знання на практиці.