Школа лідерства

Школа лідерстваКурси лідерства для дітей

Виховання лідерських якостей - важливий момент в житті дитини, що дозволяє їй справлятися з труднощами, що зустрічаються на життєвому шляху. По всьому світу цю ідею давно і успішно впроваджують ще в ранньому віці. І Київ не став винятком - тут вже працює і допомагає ростити юних переможців школа лідерства для дітей. Організована вона в освітньому центрі "Кіндер" на Оболоні, де точно знають, які саме методики для занять дозволяють перетворювати дитину в впевнену в собі людину, здатну в майбутньому домогтися багато чого.

Що ми можемо запропонувати своїм юним слухачам?

В першу чергу, школярам (а тут обмеження за віком встановлено в діапазоні 8 - 15 років) викладають дисципліни, необхідні для досягнення успіху в суспільстві. В їх число входять ораторське мистецтво, тайм-менеджмент (вміння розпоряджатися власним часом), управління фінансами, професійна орієнтація. А в процесі занять з дітьми застосовуються не тільки апробовані зарубіжними психологами методики, але і власні розробки, націлені на індивідуальний розвиток наявних у дитини якостей.

Школа лідерства й успіху дозволяє своїм юним студентам отримати правильний вектор на роботу в таких напрямках, як:

  • самопізнання;
  • мотиваційна робота над собою;
  • пошуки особистого поклику та розвиток індивідуальних здібностей;
  • отримання досвіду комунікативного спілкування і розвиток ораторських талантів;
  • навчання самодисципліні, вмінню досягати поставлених цілей;
  • розвиток відповідальності та прищеплювання основ конструктивного мислення;
  • вивчення типологічних особливостей особистості та принципів командних дій.

Ми не пропонуємо короткострокові курси для чудесного перетворення, а ведемо поетапну і планомірну роботу, що дозволяє дітям розвиватися в природному темпі, одночасно удосконалюючи набуті навички.

При відвідуванні нашої школи діти розвивають комунікативні здібності, вчаться діяти самостійно і працювати в команді, осягають мистецтво самоконтролю. Впевненість в собі стає для них абсолютною нормою - таку дитину не збентежить конструктивна критика або взята на себе відповідальність. А в перспективі йому будуть під силу абсолютно будь-які завдання: від виголошення промов до досягнення висот в обраній для себе професії. Просто приходьте і переконайтеся в цьому самі.