ВокалУроки вокалу для дітей

Один з кращих способів для розвитку їх творчого потенціалу і прихованих талантів. Адже досвідчені викладачі стверджують: навчитися красиво і в такт мелодії співати може абсолютно будь-яка дитина. Головне - правильно оцінити його голосові дані і докласти зусиль для їх розвитку. Ваше чадо вже знає все пісеньки з дитячих мультфільмів, захоплено виспівує знайомі тексти в караоке і мріє про сценічній кар'єрі буквально з пелюшок? Академія на Оболоні пропонує застосувати ці здібності на практиці і запрошує обдарованих дітей та школярів з Києва на уроки, здатні в повній мірі продемонструвати всі можливості сучасної педагогіки в галузі розвитку співочих навичок.

Ви мрієте, що ваш син буде співати як Паваротті, а дочка зуміє здобути славу Марії Каллас? А може бути у дитини вже є власні орієнтири в світі сучасної музики, на які вона готова рівнятися? Наші програми стануть тією стартовим майданчиком, з якої може початися стрімкий зліт висхідної зірки. Адже нелегку працю виконавця здебільшого будується на техніці управління голосом, освоювати і розвивати яку, на думку професіоналів, краще в юному віці.

Індивидуальний підхід до роботи з дітьми

Дитяча вокальна студія - це не тільки осягнення теоретичних і практичних основ співу, а й придбання необхідного досвіду сольного і хорового виконання творів різної складності.

На наших курсах юні співаки вчаться:

  • розспівуванню - тренувальним вправам, з використанням різних інструментів і цифрової техніки;
  • основам правильного дихання;
  • розвивати почуття ритму і слух;
  • правильній артикуляції;
  • дикції, логоритміці, ігрорітміці;
  • розучуванню партій - сольно і в хорі або дуеті з іншими виконавцями; ибору вірної тональності і звучання голосу; артистизму; основам сучасної і класичної музики.

При регулярному відвідуванні занять ваша дитина отримає всі шанси суттєво поліпшити свої вокальні дані, навчиться виступати перед публікою - як в домашній обстановці, так і перед абсолютно незнайомими людьми. Досвідчені педагоги підберуть індивідуальну програму вправ, здатну в повній мірі розкрити дитячі таланти, і зуміють захопити кожну дитину вивченням дивного і прекрасного світу мистецтва, здатного надалі стати доленосним для вашого малюка.