Хореографія

ХореографіяТанці для дітей

Невичерпне джерело позитивних емоцій і прекрасний привід для задоволення потреб в русі. А якщо це задоволення ще й супроводжується отриманням нових знань і навичок, покращує гнучкість, поставу, надає граціозність і впевненість в собі, можна з упевненістю стверджувати: кращого вибору для фізичного розвитку дитини в будь-якому віці зробити не можна. Мистецтво хореографії - це не просто вміння рухатися в такт музичної композиції. Це збагнення основ класичного танцю, сучасних течій і напрямів, а також отримання практичного досвіду вираження почуттів і емоцій в рамках танцювальних постановок і сольних номерів.

В Академії в Києві, розташованої на Оболоні, вже не перший рік діє школа танців для дітей, яка об'єднує дітей і школярів в їх любові до мистецтва хореографії. Незалежно від віку дитини будуть корисні заняття, що дозволяють направити її енергію в конструктивне русло. Регулярне відвідування веселих і захоплюючих уроків з професійним хореографом буде корисно і непосидам, нездатним всидіти на місці і хвилину, і сором'язливим малюкам. Атмосфера професійно обладнаного танцкласу здатна розкріпачити будь-якого учня. А вивчення мови тіла допоможе поліпшити загальні комунікативні навички, благотворно позначиться на стані розвитку дитини, подарує красиву поставу і навчить виражати свої відчуття без слів.

Хореографія - це красиво

Велика частина хореографічних вправ доступна для освоєння навіть зовсім юним крихтах. А практична користь, яку дає хореографія для дітей, має навіть більшу цінність, ніж розвиток чудового естетичного сприйняття. Краса і гармонія рухів, вміння аналізувати і відтворювати найхарактерніші деталі навколишнього світу. Розвиток належного функціонування органів дихання, зміцнення серцево-судинної системи, збільшення витривалості - все це забезпечують танцювальні практики, відвідувати які ваше чадо може в нашому центрі.

Ми пропонуємо учням можливості для участі в постановках студії, створення сольних та колективних номерів, виступів на публіці, в тому числі в рамках престижних конкурсів і концертів. У залі є все необхідне для успішного проведення практичних і теоретичних занять. А керує процесом досвідчений і уважний педагог Оксана Мінгаліевна Васильєва.