Як вибрати кращий дитячий садок?

Директор Академії розвитку дітей «Kinder»  Вікторія РогожинаКращий — це який?  

Одні пропонують програми фінських та італійських дитячих садочків, але чи адаптовані вони до наших реалій, нашого менталітету?

В інших говорять, що їхня «родзинка» — білінгвальне навчання. Але насправді більшість садочків у нашій країні двомовні, і майже всюди іноземних мов вчать, починаючи з перших років життя. Та чи отримуємо ми омріяний результат?

Одні називаються Монтессорі, інші Реджіо, треті пропонують вальдорфську педагогіку…

Та головне ж насправді не це.

Найважливіше, чи будуть малюка у садочку любити й розуміти його потреби? Чи будуть його поважати як особистість і відповідно поводитись із ним? Чи буде йому у садку комфортно і безпечно?

Чому наш садок - прекрасний вибір для вашої дитини?

Він чудовий! І ось чому:

• Ми проводимо щодня безліч розвивальних і пізнавальних занять з дітьми, вчимо основ лічби та грамоти, логіки та творчості, англійської та шахів, проте ми готуємо дітей не просто до школи, а до життя у швидкоплинному світі, вчимо усвідомлювати себе його частиною. Для нас кожна дитина і є цілий світ! Особливий, єдиний, неповторний і цінний!

• Наші педагоги професіонали високого ґатунку — вони не тільки мають фахову освіту та досвід, а й виконують шляхетну місію: допомагати батькам виростити щасливих, успішних людей, вчать дітей бути особистістю та поважати особистість інших, дружити і комунікувати у колективі. Вони дивовижні, талановиті, закохані у свою роботу!

• Ми проводимо щоденні навчально-розвивальні прогулянки у прекрасному впорядкованому парку з краєвидом на Дніпро, біля улюбленого величезного дубу, на казковій галявинці, де нам затишно і весело.

• І головне — у нас вашій дитині комфортно та безпечно, адже Академія має цілодобову професійну охорону, відеонагляд та достатню кількість приміщень для занять у маленьких групах, де кожна дитина на виду і отримує необхідну увагу та догляд.

• «Kinder» — це атмосфера сім'ї, територія прийняття, радості і добра.

Раніше ваш малюк не хотів йти до садочка, тому що інші діти його ображали, а вихователі змушували щось робити через силу?

Приходьте до нас, і ви побачите — все зміниться!

У нашому садочку ми поважаємо кожну дитину і пропонуємо розвиток малюка через найприродніші для нього заняття: гру, розваги, танці, співі, малювання, ліпку, вистави. Адже ми віримо, якщо дитина живе в атмосфері прийняття і дружби, відчуває себе потрібною й важливою – вона вчиться знаходити і творити у цьому світі любов!

Вікторія Рогожина,

директор Академії розвитку дітей «Kinder»,

педагог вищої кваліфікаційної категорії,

переможець Всеукраїнського конкурсу "Учитель року",

педагогічний стаж 26 років